Атаката срещу Русия през изминалата нощ бе най-масираната от началото на годината. При нея над различни руски региони бяха свалени и прехванати 660 безпилотни летателни апарата на Въоръжените сили на Украйна (ВСУ). Това показва статистика на ТАСС, направена въз основа на данни от Министерството на отбраната в Москва, предаде БТА.
Предишната най-голяма атака за годината бе отблъсната на 17 май. Тогава средствата за ПВО свалиха и прехванаха 556 дрона. В нощта срещу 18 юни над различни региони на Русия бяха свалени и прехванати 555 безпилотни летателни апарата.
Голямо нападение беше отразено и на 6 юни, отбелязва ТАСС. Тогава по данни на Министерството на отбраната са свалени 376 дрона на ВСУ. Преди това на 3 юни средствата за противовъздушна отбрана свалиха 354 украински безпилотни летателни апарата. На 10 юни бяха свалени и прехванати 326, а на 11 – 330 безпилотника.
През последния месец Украйна засили кампанията си на удари с дронове с голям обсег по Русия, основно по енергийна инфраструктура, за да лиши Кремъл от един от най-важните си приходоизточници за финансиране на войната, отбелязват световните агенции.
Миналата седмица украинска атака предизвика голям пожар в рафинерия в югоизточната част на Москва.
При украинска атака с дронове бяха нанесени щети по промишлено предприятие в руския град Новомосковск, съобщи губернаторът на Тулска област Дмитрий Миляев, цитиран от Ройтерс. Той не оповести подробности за поразеното съоръжение, но в района има няколко големи химически завода. Миляев добави, че са регистрирани и повреди и по електропреносната мрежа. По думите му през изминалата нощ руските сили за противовъздушна отбрана са прехванали 73 дрона над Тулска област. Има данни за една ранена жена при украинската атака.
Украинският президент Володимир Зеленски е одобрил предложена от Службата за сигурност на Украйна (ССУ) 40-дневна операция за оказване на влияние, чиято цел е да се окаже натиск върху Русия с оглед прекратяване на войната, предадоха вчера Укринформ и Ройтерс, като цитират публикации на Зеленски във Фейсбук и Телеграм, пише БТА.
Президентът на Украйна е получил доклад от временно изпълняващия длъжността ръководител на ССУ генерал-майор Евгений Хмара относно прилагането на украинската стратегия за "санкции с дългосрочен ефект", "санкции със средносрочен ефект" и бойните постижения на центъра за специални операции "Алфа" на Службата за сигурност на Украйна на бойното поле.
"Одобрих 40-дневна операция на ССУ за оказване на влияние върху държавата-агресор, с цел да се окаже натиск за прекратяване на войната", подчерта Зеленски.
"Важно е да се отбележи, че вече няколко месеца подред Службата за сигурност на Украйна демонстрира най-висока ефективност при отбраната на украинските позиции на фронта чрез използването на различни видове дронове. Центърът за специални операции "Алфа" води по брой на неутрализирани военнослужещи и единици техника на окупатора", заяви Зеленски.
Украинският президент е обсъдил с генерал-майор Хмара и предизвикателствата пред вътрешната сигурност на Украйна.
От месеци насам Украйна провежда серии от удари с оръжия със среден и голям обсег срещу цели в Русия или в контролираните от Русия територии, насочени предимно срещу петролната промишленост.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Пич
Коментиран от #12, #26, #57, #125
08:33 26.06.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 РУСИЯ ПОПИЛЯ КОЛЕКТИВНИЯ ЗАПАД👌
$ ДЪЛГ, КОИТО ТЪРПЯТ ОГРОМНИ ЗАГУБИ. РУСИЯ ЗАПОЧНА СВО - Според Член: 1,55,и 106,107, от УСТАВА НА ООН, СРЕЩУ МАТИОНЕТНИЯ ФАШИСТКИ РЕЖИМ ОТ 2014 В УКРАЙНА И СПОНСОРИТЕ МУ.УКРАЙНА ЗАГУБИ =2,5 МИЛИОНА НАСИЛА МОБИЛИЗИРАНИ МЪЖЕ. НАТО Е С ПРАЗНИ СКЛАДОВЕ, И ДО МОМЕНТА УНИЩОЖЕНОТО НАТОВСКО ОРЪЖИЕ Е ЗА =530 МИЛИАРДА $ !!!!!!! В МОМЕНТА В УКРАЙНА СЕ НАМИРАТ = 720 000 РУСКИ ВОЙНИЦИ,ОТ =2,4 МИЛИОНА РЕДОВНА РУСКА АРМИЯ.КАКТО СЕ ОКАЗА ШАНС ЗА ЗАЩИТА ОТ РУСКИТЕ РАКЕТИ НЯМА. А ТЕ СТАНАХА И ПОВЕЧЕ.( М.РЮТЕ ). РУСИЯ Е СЪС СТАБИЛНА ИКОНОМИКА .УВЕЛИЧЕН ИЗНОС НА ПЕТРОЛ И ГАЗ КЪМ НОВИТЕ ПАЗАРИ-ИНДИЯ,КИТАЙ..С 2% БЮДЖЕТЕН ДЕФИЦИТ, И САМО 2% БЕЗРАБОТИЦА.УВЕЛИЧЕН ЗЛАТНОВАЛУТЕН РЕЗЕРВ НА =730 МЛРД.$ И 4-ТО МЯСТО В СВЕТА ПО ПОКУП.СПОСОБНОСТ. ГР.МОСКВА ( НАЙ-ГОЛЕМИЯТ Е ЕВРОПА, Е ОПРЕДЕЛЕН ЗА НАЙ-ДОБЪР ГРАД Е СВЕТА, С ОТЛИЧНА ИНФРАСТРУКТУРА И СТАНДАРТ ,ИЗ МЕЖДУ= 54 СВЕТОВНИ МЕГАЛОПОЛИСА ОТ КОМИСИЯ В ООН ЗА 2022 г.! БРАВО 🇷🇺РУСИЯ !!!
Коментиран от #9, #80
08:34 26.06.2026
5 Володимир Зеленски, президент
Казах ☝️
Коментиран от #41, #85
08:34 26.06.2026
6 Бумеранг
Коментиран от #54
08:34 26.06.2026
7 Бялджип
Коментиран от #13, #14, #15, #100
08:35 26.06.2026
8 Гост
08:36 26.06.2026
9 Д-р Ох Боли, спешна помощ
До коментар #4 от "РУСИЯ ПОПИЛЯ КОЛЕКТИВНИЯ ЗАПАД👌":
Това в коя руска сказка го прочете ?Или да идваме те прибираме в спешното 😁
08:36 26.06.2026
10 ФАКТ
Коментиран от #117
08:37 26.06.2026
11 Май скоро
Харчете си парите!
Коментиран от #94
08:37 26.06.2026
12 АХАХАХАБ копейки бакшиши
До коментар #2 от "Пич":
5 г спуквате Украйна от пердах и Украйна си върха Херсон, а вие избягахте с писъци от него. и все сте на 19 км от руската граница АХАХАХАХХА. Бият ви като маче у дирек 5 г руски срам и многоходовост.Коментиран от #17
08:38 26.06.2026
13 СССР
До коментар #7 от "Бялджип":
Соц лагера си отиде, СССР си отиде, ще се разпадне и русия, само дето комунистите ще си отидат последни.08:40 26.06.2026
14 МОТИКАТА
До коментар #7 от "Бялджип":
Време е макккя ти те опердаши с мотиката и прибере ключовете от Ладата комби, която гордо наричаш бял джип. Навърши 18 години първо ☝️08:40 26.06.2026
15 Този път
До коментар #7 от "Бялджип":
Колко от тези 2-3 Орешника ще паднат на руска територия?Коментиран от #19
08:41 26.06.2026
16 Копейка в шок
Остана ми вечер само да се завивам през глава с руското знаме и да сънувам пАбеда.
08:43 26.06.2026
17 Преувеличаваш
До коментар #12 от "АХАХАХАБ копейки бакшиши":
Преувеличаваш......... Чак пък всички...!? Само няколко украинки съм спукал от....... пердах!08:44 26.06.2026
18 ГЛАМАВ ПУТЕРАСТ
КРЕМЪЛ И ВСИЧКИ ПУТЕРАСТИ
ОТРИЧАТ ВСИЧКО ЗАПАДНО
И ДЪРЖАТ НА РУСКИТЕ ЦЕННОСТИ.
ЗАТОВА РЕШИХА ....
СПИРАМЕ И БЕНЗИНА
НЕ ИСКАМЕ НИЩО ОТ
ОМРАЗНИЯ ПРОПАДНАЛ ЗАПАД.
РААА РААА РААА
08:44 26.06.2026
19 Бялджип
До коментар #15 от "Този път":
Засега ще падат на украинска. След това ще се окаже руска.08:44 26.06.2026
20 Крейцера Мацква
Коментиран от #36
08:46 26.06.2026
21 ами
08:46 26.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 ПРИ СОЛОВЬОВ
ВСИЧКИ КРЕМЪЛСКИ ЛАЛАДЖИИ
ЗАЩО РЕВАТ ?
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
08:47 26.06.2026
24 Гаварит Масква
Интернет нет.
Икономика нет
СВО нет.
Закривай!
08:47 26.06.2026
25 НЕ МОЕ МИ ПОЧНЕ ДЕНЯТ
08:48 26.06.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Ами
08:51 26.06.2026
28 Почнаха яко да реват
08:51 26.06.2026
29 Тодар Живков
08:51 26.06.2026
30 Възраждане
Коментиран от #74
08:53 26.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Поредната чудесна като качество статия
През 2025 Украйна е произвела около 4 милиона дрона. Това прави около 11 хил дневно. Понеже правят още фабрики, сега могат да правят горе - долу двойно, около 20 хил на ден. Какво ми казва, че руснаците били прихванали 600? Нищо. С колко са ги атакували? С 610 или с 10 хиляди? Има голяма разлика…
08:53 26.06.2026
33 Факти
Коментиран от #48, #51
08:53 26.06.2026
34 Дон Корлеоне
08:54 26.06.2026
35 Все бият
08:54 26.06.2026
36 Моряка
До коментар #20 от "Крейцера Мацква":
Ами ако Мацква реши да воюва насериозно?С колко ядрени удара ще затрие 1300 годишната ни натовска държава?( по скоро 600 годишна,700 години е било Византия и Османия)Коментиран от #110, #137
08:56 26.06.2026
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Мнение
08:59 26.06.2026
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 на всеки е ясно вече
До коментар #5 от "Володимир Зеленски, президент":
това са последните издихания във войната на финансовите олигарси против Русия, които целят Русия да отговори с нещо голямо в рамките на Европа. Консерви, вода, сухари аптечка, йод. Бог да пази!Коментиран от #47
09:00 26.06.2026
42 Войната ще заприлича на следния виц
Има ли руснаци има
Има ли руснаци има
Има ли руснаци няма
Разпитът птодължава
Защо няма руснаци
Защо няма руснаци
Защо няма руснаци
Защото ги избихме
Коментиран от #50
09:03 26.06.2026
43 ОНЯ с ДРОНЯ
ПРЕВЪРНАХА
СВРЪХ БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА
РАЗЗИЯ
ВЪВ СВРЪХ АВТОСТОЯНКА.
ХАХАХА ХАХАХА ХАХАХА
09:03 26.06.2026
44 Пешо
09:03 26.06.2026
45 хихи
09:04 26.06.2026
46 ВАТАТА
Коментиран от #49
09:04 26.06.2026
47 Хм...
До коментар #41 от "на всеки е ясно вече":
А твоята расия защо просто не си прибере гавазите и всичко да приключва? Защо не призовеш бащицата си в кремль да прекрати това безумие?Коментиран от #52
09:05 26.06.2026
48 Елцин поне Пиеше
До коментар #33 от "Факти":
Затова беше СмешенА Путин си е
По Природа
КУЦОКРАК ШУТ.
09:05 26.06.2026
49 хихи
До коментар #46 от "ВАТАТА":
до последния жив украинец, а сега Мерц ще му доставя украинци от Германия09:05 26.06.2026
50 Добре ли си?
До коментар #42 от "Войната ще заприлича на следния виц":
Нека да правим разлика между виц и идиотизъм..Коментиран от #65
09:06 26.06.2026
51 Мусорчик
До коментар #33 от "Факти":
Но само, когато Елцин е трезвен.09:06 26.06.2026
52 Е де беше
До коментар #47 от "Хм...":
като САЩ тикаше Украйна към война! Сега се сърди на САЩ.Коментиран от #59
09:06 26.06.2026
53 Глупашенко
Ретранслаторите.
Защо , от какво се уплаши
Толкова бързо ?
09:07 26.06.2026
54 Ами
До коментар #6 от "Бумеранг":
Да гледане да не ги отвори.Щото отвори ли ги, нищо добро не следва за Европа.
09:08 26.06.2026
55 БПФ
Ще платят репарации под формата на територия. Всичко до Днепър !!!
09:08 26.06.2026
56 Крико
Не разбирам , за постижение се счита колко дрона са ти свалили или какви щети си нанесъл ?
09:10 26.06.2026
57 Така де
До коментар #2 от "Пич":
Важното е, че украинските войни трепят руските агресори с качествено българско оръжие. Радев е доволен.Коментиран от #64, #79, #105
09:11 26.06.2026
58 Васил
Коментиран от #62
09:11 26.06.2026
59 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #52 от "Е де беше":
До нассиране!Коментиран от #66
09:11 26.06.2026
60 Фори
09:12 26.06.2026
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Това е безспорен
До коментар #58 от "Васил":
Факт.09:12 26.06.2026
63 Олга
.
Коментиран от #75
09:12 26.06.2026
64 Само тотално осакатен човек
До коментар #57 от "Така де":
без морал и ценности, без достойнство и чест, може да се радва на убийства и смърт. Жалко за родители създали такъв отпадък!Коментиран от #76
09:13 26.06.2026
65 Бялджип
До коментар #50 от "Добре ли си?":
Има. Вицът може да е забавен. Идиотът-никога!09:13 26.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 az СВО Победа 81
От руска страна атака на Славянско-Краматорския укрепен район
От страна на Киев интервенция в Брянска област на РФ като опит за повторение на Курската авантюра.
Коментиран от #68, #71, #126
09:14 26.06.2026
68 Как върви евакуацията на Крим?
До коментар #67 от "az СВО Победа 81":
Върви ли?А?Коментиран от #88
09:15 26.06.2026
69 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #66 от "Не троли":
До нассиране!Коментиран от #70
09:16 26.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #70 от "Не троли":
До нассиране!Коментиран от #78
09:19 26.06.2026
74 Моряка
До коментар #30 от "Възраждане":
След като генерала Радев целуна вчера прекалено братски Урслата,вярваш ли,че очакването ти ще се реализира?)09:20 26.06.2026
75 Руската пропаганда
До коментар #63 от "Олга":
Има за цел глупака.Коментиран от #81
09:20 26.06.2026
76 То крушата не
До коментар #64 от "Само тотално осакатен човек":
Пада под ябълка. Каквито родителите, такива и децата.09:21 26.06.2026
77 Неон
09:21 26.06.2026
78 Не троли
До коментар #73 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Троленето първо показва глупака, а после дъното на запада да опре до глупака. Не пречиш на Русия, а на себе си! Та де беше като САЩ тикаше Украйна към война?Коментиран от #82
09:21 26.06.2026
79 Цеко
До коментар #57 от "Така де":
Много руска смрадт измре.09:22 26.06.2026
80 Голям майтап
До коментар #4 от "РУСИЯ ПОПИЛЯ КОЛЕКТИВНИЯ ЗАПАД👌":
Няма по-деградирала нация от вас руснаците... нали вие започнахте тази война, не се правете на ощипана булка, че някой друг ви е виновен... тези минават пред руските крепостни селяни без интернет и каквато и да било достоверна информация... все още има такива които си мислят, че освобождавате Украйна от фашизма, а истината всеки извън Русия я вижда. Не може да си позволявате да нападате своите съседи, суверенни държави, това е недопустимо в 21 век живеем... не се ли навоювахте, тъпанари руски, болни мозъци такива.Коментиран от #89
09:22 26.06.2026
81 Така е
До коментар #75 от "Руската пропаганда":
Затова пропадналият и залят от фашизъм запад винаги уцелва точно глупака за евтина пропаганда и глупави лъжи срещу Русия!Коментиран от #84
09:22 26.06.2026
82 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #78 от "Не троли":
До нассиране!Коментиран от #93
09:22 26.06.2026
83 Жалко за Го-твача
09:23 26.06.2026
84 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #81 от "Така е":
До нассиране!Коментиран от #91
09:23 26.06.2026
85 Ти ще ми
До коментар #5 от "Володимир Зеленски, президент":
играеш на к.... Ура докато припаднеш.09:24 26.06.2026
86 Всички трезви от екипа
09:24 26.06.2026
87 Гост
09:24 26.06.2026
88 az СВО Победа 81
До коментар #68 от "Как върви евакуацията на Крим?":
Евакуация има, но не на Крим, а в Черниговска област на бивша Украйна и в Краматорск.Коментиран от #98
09:24 26.06.2026
89 Как да няма
До коментар #80 от "Голям майтап":
Запада дето ви изкарва глупаците с лъжи срещу Русия. Лъжата и кражбата е върха на деградацията. Жалко за отпадъци тролещи ден и нощ.09:24 26.06.2026
90 Гост
09:25 26.06.2026
91 Така е
До коментар #84 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Затова пропадналият и залят от фашизъм запад винаги уцелва точно глупака за евтина пропаганда и глупави лъжи срещу Русия!09:25 26.06.2026
92 Ботоксовият нещастник искаше движуха
09:25 26.06.2026
93 Не троли
До коментар #82 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Троленето първо показва глупака, а после дъното на запада да опре до глупака. Не пречиш на Русия, а на себе си! Та де беше като САЩ тикаше Украйна към война?09:26 26.06.2026
94 Тъпото руско говедо
До коментар #11 от "Май скоро":
Скоро, много скоро Путин ще скача от високо... ще разпери крила и ще се пльосне на паважа, за радост на целия свят и войната ще свърши.Коментиран от #95
09:26 26.06.2026
95 Типичен деградирал глупак
До коментар #94 от "Тъпото руско говедо":
представител на деградиралият запад с интелект на 5 годишен. Трагедия!Коментиран от #101
09:28 26.06.2026
96 Свободен
Руснаците са късметлии с такъв благороден противник!
09:28 26.06.2026
97 Този коментар е премахнат от модератор.
98 ЪХЪ
До коментар #88 от "az СВО Победа 81":
10 километра опашка в посока изток на кримският мост.Ако Путин капитулира ще спаси много руски животи.Иначе украниците ще продължат да избиват окупаторите като животни.
Коментиран от #102
09:29 26.06.2026
99 Един друг
Да не забравяме, че все пак лъжата в Русия отдавна е издигната в официална политика.
09:29 26.06.2026
100 Този коментар е премахнат от модератор.
101 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #95 от "Типичен деградирал глупак":
До нассиране!После повтори!Коментиран от #104
09:30 26.06.2026
102 Този коментар е премахнат от модератор.
103 Това кога ще стане?
До коментар #100 от "Точно така":
Преди или след като Путин пуkне?Как мислиш?09:31 26.06.2026
104 Този коментар е премахнат от модератор.
105 Пич
До коментар #57 от "Така де":
Глей ся....... Изказването ти е в стил, както когато чуеш жена ти да се хвали на колежки и приятелки как прави много, и качествен секс, а ти не си я .... от четири месеца!Едва ли разбра какво ти казвам!
09:32 26.06.2026
106 Този коментар е премахнат от модератор.
107 Този коментар е премахнат от модератор.
108 Маринов
- Атаките на Киев целят да се сяда на масата за преговори по условията на коалицията на войната, което е поражение за Москва и капитулация. Това просто не може да стане.
- Войната се води от Англия и това е един ойна на НАТО. Старлинк и спътници за навигация, щаб от чужденци за организация, целеуказване, западни оръжия и боеприпаси, почти изцяло външно финансиране.
И се очудвам, че Москва търпи и не вади тактическите ЯО. Няма демонстрация до английските брегове. Позволяват Франция да арестува танкери и да продава съдържанието.
Изход? Очертава се един - смяната на Путин със Сталин 2. Което стремглаво ще доведе до нова световна война, най вероятно ядрена.
Това е логиката. И кому е необходимо това?
Коментиран от #111, #114
09:34 26.06.2026
109 И рече Бог Зеленски -
Смърт на рашизма и техните подлоги!!!
09:35 26.06.2026
110 стоян
До коментар #36 от "Моряка":
До 36 ком - младеж в кой клас си че още гледаш рузки филми за непобедимата червена армия09:35 26.06.2026
111 Тръмп
До коментар #108 от "Маринов":
Дали?09:36 26.06.2026
112 Вацев
09:37 26.06.2026
113 Този коментар е премахнат от модератор.
114 Стига с това ЯО
До коментар #108 от "Маринов":
Това е СВО, а не война и отделно Русия няма нужда от ЯО за да приключи с Украйна за часове при една война!09:38 26.06.2026
115 Този коментар е премахнат от модератор.
116 Питам
09:39 26.06.2026
117 Не е така!
До коментар #10 от "ФАКТ":
Ако се беше открил още един фронт 1200 км ти ли щеше да го покриваш? А и Лукашенко не е Путин. Ще тръгне директно към Киев и окото му няма да мигне. И ядрените глави са при него. И ракетите.09:39 26.06.2026
118 Този коментар е премахнат от модератор.
119 Националист
Коментиран от #139
09:41 26.06.2026
120 Механик
09:43 26.06.2026
121 стоян георгиев
Коментиран от #123, #130
09:45 26.06.2026
122 Атина Палада
09:46 26.06.2026
123 Това са безспорни
До коментар #121 от "стоян георгиев":
Факти.09:46 26.06.2026
124 Дон Корлеоне
09:47 26.06.2026
125 Констатация
До коментар #2 от "Пич":
То пердаха вече пета година се върти в празните путинистки тиквиДа ама пердаха се пренесе на руска територия.Увреждането на путинистите е трайно и неизлечимо!
09:48 26.06.2026
126 Моряка
До коментар #67 от "az СВО Победа 81":
Масовото използване на дронове коренно наруши досегашното военно изкуство.Съсредочаването на сили и средства за големи удари засега е невъзмажно,както и самите удари.Орляците от дронове всичко виждат и си вършат работата,командвани от изкуствен интелект.Според военната диалектика рано или късно на тази напаст ще се намери противодействие,но за това лято няма да стане.А с малки ,макар и ефикасни групички пробив в отбраната,мащабни обхвати и разгром на големи формирования е невъзможно.Алтернативата е ядрени удари,ако нервите на Путин не издържат.И затриване на старата цивилизация.Заради глупостта на сегашните европейски лидери,на които много им се иска Русия да се разпадне - вековната мечта на Великобритания.Която отдавна не е Велико ..............И може да бъде измита от острова с един или два Посейдона,заедно с прибрежните и Беелгии,Холандии и тем подобни пинчери.Коментиран от #129
09:49 26.06.2026
127 Този коментар е премахнат от модератор.
128 оня с коня
09:51 26.06.2026
129 Що за мислене
До коментар #126 от "Моряка":
Добре бе моряк -удавник. Путин хвърля ядрена бомба...?Иска ви се,но давате ли си сметка какви ще са последствията.?
Масова смърт на милиони християни украинци и руснаци.
Това ли искате.?
Коментиран от #135, #136
09:54 26.06.2026
130 Моряка
До коментар #121 от "стоян георгиев":
То че има безумие,има,ама то идва от двете жени,Рюте и Урсула.И Радев уж е за мир,ама вчера пак се нареди до Урсула за снимка.Прочети ком. 126 и размисли.Надявам се,че можеш.09:57 26.06.2026
131 Този коментар е премахнат от модератор.
132 Вълк
10:03 26.06.2026
133 Путята
10:03 26.06.2026
134 Движуха бе
10:05 26.06.2026
135 Моряка
До коментар #129 от "Що за мислене":
Колега,май четеш коментара ми обратно,отдясно на ляво.Написал съм "АКО нервите на Путин не издържат."Разбира се,че не искам ядрена война,не само за човечеството,ами и по егоистичо,заради шесте ми внука.Учил съм ОМП в три военни учебни заведения,все съм запомнил нещо.Но акушерката Урсула и едер@са Рюте едва ли.10:06 26.06.2026
136 Лили
До коментар #129 от "Що за мислене":
Ти помисли Украйна за една нощ им удря ядрените централи? Показаха че могат. РУСИЯ няма полезен ход10:06 26.06.2026
137 Този коментар е премахнат от модератор.
138 ВОВКА МАСОВКАТА
И ще направи поредната
МАСОВКА.
Ще облече КАМУФЛАЖКАТА
И всички ще изпопадат от СМЯХ.
10:09 26.06.2026
139 ОБЛОМКИ
До коментар #119 от "Националист":
ЕТО ОБЛОМКИ.10:10 26.06.2026
140 иво христов Пуловера
10:14 26.06.2026
141 ИГОР КОРОЧЕНКО
ГИ ПРЕДУПРЕДИ :
СЕПТЕМВРИ МЕСЕЦ
УКРАЙНА ЩЕ ПОЛУЧАВА СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ДРОНА МЕСЕЧНО.
ТОГАВА И ДА ИСКАМЕ
НАШЕТО ПВО
НЯМА ДА МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ .
С ЕДНА ДУМА
РУСИЙКА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДА ГОРИ.
Коментиран от #146
10:15 26.06.2026
142 Този коментар е премахнат от модератор.
143 Този коментар е премахнат от модератор.
144 Механик
10:18 26.06.2026
145 Z-axaрова
10:19 26.06.2026
146 Това са безспорни
До коментар #141 от "ИГОР КОРОЧЕНКО":
Факти.10:20 26.06.2026
147 Мишел
10:23 26.06.2026
148 Не е лесно да си
10:24 26.06.2026
149 Пусин накара
Красиво е
10:25 26.06.2026